Kulig w PSP Olszany

Od dłuższego czasu trwa u nas już prawdziwa zima…z mrozem i ze śniegiem…w związku z czym żeby choć przez chwilę było nam cieplej, pomimo dużego mrozu, który mocno dawał nam się we znaki postanowiliśmy zorganizować we wtorek 15 stycznia szkolny kulig na łące za cmentarzem…

W kuligu wzięli udział uczniowie wszystkich klas łącznie z najmłodszymi uczniami z „zerówki” . Dzięki uprzejmości pana radnego Jana Figuraka (wcielił się w kierowcę ciągnika, który ciągnął zaprzęg sań ) oraz pana Sołtysa Irenusza Biernata, a także rodziców naszych uczniów, którzy pomogli w organizacji, zabawa na śniegu udała nam się znakomicie!! Oprócz emocjonującej jazdy na sankach w kuligu było też pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, a wszystko to przy akompaniamencie żywiołowej muzyki. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tak wspaniałej zabawy!!