Lekcja przyrody na żywo!!

26 listopada w naszej szkole odbyła się wyjątkowa lekcja przyrody na żywo. Uczniowie klas „0” –VI wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, w której pani z Agencji Impresyjno-Artystycznej, która znajduje się aż w okolicach Krakowa opowiedziała nam o gadach. Oprócz tego, że pani opowiedziała nam o nich bardzo wiele ciekawych rzeczy – głównie o wężach, między innymi o ich fizjologii, sposobie rozmnażania i odżywiania, środowisku w jakich żyją oraz ich zachowaniu i przyzwyczajeniach, pokazała nam prawdziwe węże!! W specjalnych koszach było 6 węży, które pani nosząc na sobie pokazała i każdy mógł je dotknąć a nawet pogłaskać! Wszyscy mogliśmy zobaczyć z bliska jak wygląda Boa Tęczowy, Pyton Tygrysi i Pyton Tygrysi-albinos, wąż smugooki. Lekcja przyrody w takiej formie wszystkim zebranym bardzo się podobała i była bardzo ciekawa a węże zrobiły pośród naszych uczniów prawdziwą furorę!