Liga Piłki Siatkowej – kolejne wydanie

W środowy poranek 27 lutego po raz kolejny w tym roku szkolnym odbyły się zawody z cyklu Ligi Piłki Siatkowej szkół podstawowych. Tak samo jak poprzednie turnieje w tym cyklu, tak i ten odbywał się w hali OSIRu  w Strzegomiu. Do rywalizacji chłopców zgłosiło się 6 drużyn : PSP 3, PSP 2, PSP 4 ze Strzegomia oraz PSP Jaroszów, PSP Stanowice, oraz nasz zespół w składzie: Kacper Migoń, Paweł Lubczyński, Kuba Lukas, Karol Wójcik, Bogdan Kowalczuk i Hubert Sokołowski…

W rywalizacji dziewcząt udział w turnieju wzięło 5 drużyn : PSP 3, PSP 2, PSP 4 ze Strzegomia , PSP Jaroszów oraz nasz zespół w składzie : Wiktoria Niziołek, Dominika Roszkowska , Paulina Łabędzka, Wiktoria Sowa i Jessica Kaspera – niestety po raz kolejny wystąpiliśmy w składzie 5 osobowym , inne drużyny występowały w szóstkach. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasz zespół dziewcząt zaprezentował się bardzo korzystnie, prezentując pomimo niekompletnego składu bardzo dobra grę , której efektem było wygranie meczu z uczennicami z Jaroszowa oraz tocznie wyrównanych bojów z uczennicami szkół strzegomskich , niestety nasz zespół chłopców po raz kolejny się nie popisał przegrywając wszystkie spotkanie prezentując tylko momentami dobrą grę. Za miesiąc będzie okazja do rewanżów!!