Mamy kolejnych pierwszoklasistów !!

W piątek 3 listopada w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość – pierwszoklasiści zostali oficjalnie pasowani na uczniów naszej szkoły! Wydarzenie to miało miejsce w sali gimnastycznej w obecności rodziców i pani Sołtys Olszan Stanisławy Górskiej , która na zakończenie uroczystości wręczyła pierwszakom prezenty. Zanim główni aktorzy stali się oficjalnie pierwszoklasistami musieli zaprezentować przed publiką swój program artystyczny oraz poradzić sobie z zadaniami , które zostały dla nich specjalnie przygotowane. Cały program został stworzony przez panią wychowawczynię klasy I Iwonę Gołębiowską i wzięli w nim udział również uczniowie klas starszych. Po zakończeniu części artystycznej i zaliczeniu wszystkich zadań pani Dyrektor Maria Karkowska wielkim magicznym ołówkiem pasowała każdego z osobna na ucznia klasy I Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Olszanach. Po tym fakcie mali pierwszoklasiści otrzymali rożki pełne słodyczy!!