Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

W czwartek 16.03.2017 r. o godzinie 9:00 w naszej szkole odbył się międzynarodowy  konkurs matematyczny „Kangur”. W tym roku, udział wzięło dwunastu uczniów, którzy startowali w dwóch kategoriach: „Maluch”-obejmujących uczniów klasy III-IV i „Beniamin” obejmujący uczniów kl. V-VI.  Konkurs miał charakter jednorazowego testu. Test konkursowy w kategorii „Maluch” zawierał 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów), a w kategorii „Beniamin”  zawierał 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów). Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę-breloczek Magiczny sześcian! Wyniki konkursu będą znane po 12 maja. Za wszystkich trzymamy kciuk.

Iwona Stempniewicz

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz