Miejski konkurs English Champions

26 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Świebodzicach, po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ English Champions”. W konkursie wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe ze Świebodzic oraz szkoła podstawowa  z Dobromierza i Olszan. Konkurs  przeprowadzony był  w formie ustnej i pisemnej, a obejmował: SPELLING- czyli literowanie wyrazów, ROZSYPANKI – zabawa z układaniem zdań, OBRAZEK – podanie jak największej ilości słów, odnalezionych na obrazku oraz SCENKI SYTUACYJNE. W przerwach konkursu wszyscy obejrzeli przedstawienie w j. angielskim pt.: „ Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów   oraz prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych. Jest nam niezmiernie miło, że uczniowie naszej szkoły w składzie Wiktoria Pawlik, Aleksandra Kilar, Nicole Kędroń i Michał Rakuś wzięli udział w tym konkursie.  Nasza drużyna bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami konkursowymi. Publiczność oklaskiwała uczestników gromkimi brawami. „Mimo, iż nie zajęliśmy miejsca na podium bardzo nam się podobało”- mówili uczestnicy. Nasi uczestnicy dostali świetne nagrody: plecaki, notesy i długopisy.