Mikołajkowe szaleństwa w Loopy’s World!

We wtorkowy poranek 8 grudnia uczniowie klas I, III, IV , VI i maluchy z oddziały przedszkolnego wraz z wychowawcami oraz rodzicami wybrali się na wycieczkę do  Rodzinnego Centrum Zabawy – Loopy’s  World we Wrocławiu na Bielanach. Wyjazd odbył się z okazji Mikołajek, które były dwa dni wcześniej.  Po dojechaniu na miejsce naszym oczom ukazał się wielki plac zabaw pod dachem , na którym było mnóstwo atrakcji dla dzieci, począwszy od automatów do różnego rodzaju gier poprzez wielkie tory przeszkód, zjeżdżalnie i kokardy. Z pewnością każdy z uczestników wycieczki mógł znaleźć jakieś atrakcje dla siebie i wyszaleć się do woli, co każdy oczywiście uczynił!! Czasu na zabawę było 4 godziny a więc pod dostatkiem żeby skorzystać ze wszystkich możliwości zabawy. Po szaleństwa wszyscy zjedli obiad w postaci pizzy i frytek popijając napojem z owoców po czym udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Na miejscu pod szkołą byliśmy około godziny 16.00 , wyczerpani, ale szczęśliwi z powodu wielu radosnych chwil spędzonych na wspólnych zabawach!!