Naukę czas zacząć!!

Szkoła w Olszanach rozpoczęła rok szkolny 2011/2012 planując bogatą ofertę edukacyjną. Jesteśmy w trakcie realizacji dwóch projektów unijnych „Z Małej Szkoły w Wielki Świat” (3 letni do 2013r.) , Indywidualizacja nauczania w klasach I-III (3 semestry do 2012r). Do listopada realizujemy też projekt ekologiczny „Przyroda naszego regionu”. Szkoła oferuje również wiele kół zainteresowań oraz zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce. Każdy uczeń w naszej szkole otrzyma duże wsparcie od nauczycieli i wychowawców. Dzieci w Olszanach mają też nowe bezpieczne schody, nową podłogę i ściankę  na korytarzu, a wszystko to dzięki Panu Burmistrzowi Zbigniewowi Suchycie i Pani Naczelnik Oświaty Urszuli Podsiadły-Szubert. Dziękujemy!!