Niezwykłe Jasełka – niezwykłe przeżycie

Nasza przygoda z Jasełkami, to nie tylko przedstawienie scenariusza, ale przekazanie czegoś więcej…dobrej nowiny- iskierki nadziei, która ma rozpalić ogień miłości w naszych sercach, w sercach naszych odbiorców. Dzieci zaczęły bardzo wcześnie i każda próba na kółku sprawiała im wielką radość. Uczniowie podjęli samodzielnie decyzję, że będą brały udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu. Zdecydowali się na to wyzwanie wiedząc, że nie skończy się ono tylko na jednym przedstawieniu w naszej szkole. Cel był bardziej głębszy, chociaż pierwsze przedstawienie Jasełkowe przed społecznością naszej wsi było dla nas bardzo ważne. Chcieliśmy wziąć udział w konkursie. Ogromna trema, ale też i radość oraz emocje towarzyszyły dzieciom klas O- VI. Dzieci wystąpiły z wielkim zaangażowaniem. Udział w konkursie był  uwieńczeniem naszej kilkumiesięcznej pracy. Był to  XXIV Przegląd Jasełek w Świdnickim Centrum Kultury, który odbył się 14 stycznia 2016 r. Dzieci naszej szkoły wystąpiły na prawdziwej scenie teatralnej, gdzie mogły pokazać swoją grę aktorską i bawić się dobrze reprezentując i promując przy okazji naszą szkołę.