Niezwykły Święty Mikołaj w szkole 🙂

5 grudnia 2014r. do naszej szkoły przybył Święty Mikołaj. Na gościa czekały niecierpliwie przedszkolaki, dzieci z klasy „0”. Dzieci z radością i wielkim przejęciem powitały Św. Mikołaja. Ten niezwykły gość zawitał do nas w bardzo nietypowy sposób, przyjechał czerwonym samochodzikiem, na którym widniał napis ”Kredyty-chwilówki”. Akcję mikołajkową zorganizowała Pani Anna Fudali, a sponsorem podarunków było pośrednictwo finansowe” Kredyty-chwilówki”. Radości z rozpakowywania prezentów było co niemiara. Nikt nie został pominięty, Św.Mikołaj pamiętał o wszystkich. Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że  Mikołaj trafił z podarunkami. Dzieci podziękowały za niespodzianki i pożegnały świętego. Ten dzień długo jeszcze będziemy wspominać z radością. Oczywiście w związku z tym, że nie tylko maluchy były grzeczne tylko wszystkie dzieci z naszej szkoły, Święty Mikołaj obdarował też pozostałych prezentami w postaci paczek oraz pysznych bułeczek, które z całą pewnością osłodziły wszystkim ten wyjątkowy dzień.

Agnieszka Chmielewska.