Noworoczne zawody mini siatkówki

11 marca po raz pierwszy w tym roku spotkaliśmy się na zawodach sportowych zorganizowanych na strzegomskiej hali sportowej. Rok sportowy rozpoczęliśmy od turnieju mini siatkówki dziewcząt i chłopców klas VI. Niestety do turnieju zgłosiły się tylko po cztery zespoły dziewcząt i chłopców, byli to uczniowie ze wszystkich strzegomskich szkół podstawowych czyli: SP 2, SP 3 oraz SP4 a stawkę uzupełnili uczniowie naszej szkoły. Turniej odbywał się na dwóch boiskach, na których osobno rywalizowali chłopcy oraz dziewczynki. Niestety zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców to nam przypadło ostatnie czwarte miejsce, choć momentami szczególnie chłopcy prezentowali bardzo dobrą grę i o porażkach przesądziły detale. Jednak najważniejsze jest to, że przystąpiliśmy do rywalizacji i mogliśmy skonfrontować swoje umiejętności z innym, a to na pewno w przyszłości zaprocentuje!!..do zobaczenia na następnych zawodach!