Obchody Dnia Dziecka!

W środę 01.06.16 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka – oczywiście w tym dniu uczniowie zawitali do szkoły bez plecaków . Z tej okazji od godziny 10.00 do 13.00 w sali gimnastycznej była dyskoteka, w której wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Zabawa była jak zawsze spontaniczna i wszyscy Ci ,którzy postanowili się bawić byli zadowoleni. Natomiast od godziny 16.00 do 20.00 na naszym boisku szkolnym i placu zabaw odbył się festyn sportowo-rekreacyjny, który był wpisany w kalendarz Sportowego Turnieju Miast i Gmin naszej gminy. W festynie oprócz uczniów naszej szkoły udział wzięli również rodzice oraz pani Sołtys z Granicy wraz z dziećmi z Granicy. W festynie uczestniczyła również pani Sołtys Olszan Stanisława Górska  wraz z członkami Rady Sołeckiej. Oprócz różnego rodzaju konkurencji sportowych , odbył się też mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami złożonymi z rodziców i nauczycieli oraz uczniów. W czasie trwania festynu były również serwowane pyszne kiełbaski z grilla a na początku odbył się pokaz Zumby , który poprowadziła pani Alicja Janicka za co serdecznie dziękujemy! Cały festyn przebiegał przy pięknej pogodzie w atmosferze zabawy i przy skocznej muzyce. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację festynu!!