Obchody Dnia Kobiet 2013

Piątek 8 marca był dniem szczególnym, gdyż właśnie w tym dniu obchodzony jest od dziesiątek lat Dzień Kobiet. Tak jak co roku nasza społeczność szkolna w piątkowy poranek przygotowała specjalnie z tej okazji dla wszystkich Pań niespodziankę w postaci występu kabaretowego , który odbył się w sali wiejskiej w Olszanach…

Impreza miała charakter środowiskowy i była organizowana przez szkołę oraz Radę Sołecką wsi Olszany , która przygotowała pyszny poczęstunek w postaci ciast oraz napojów, natomiast część artystyczna była dziełem uczniów…głównie chłopców. Na scenie zaprezentowali się oni w dwóch skeczach, parodii hitu zespoły Weekend , dwóch zabawnych tańcach, a wszystkie te atrakcje były przerywane piosenkami śpiewanymi przez uczennice, oraz skeczem przygotowanym przez uczennice klasy VI. Tegoroczne obchody Dnia Kobiet w Olszanach były według opinii wszystkich obecnych w sali bardzo udane i sprawiły że zebrani mięli możliwość miło i zabawnie spędzić poranek. A już od teraz zaczynamy myśleć nad programem artystycznym na Dzień Kobiet za rok!