Obchody Dnia Zakochanych 🙂

We wtorkowe popołudnie 12 lutego w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta zabawa walentynowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski .Dyskoteka odbyła się ze względu na zbliżający się dzień wszystkich zakochanych czyli słynne Walentynki i trwała od godzinny 16.00 do 19.00. Jak to zwykle bywa na początku parkiet był pusty jednak w miarę upływającego czasu przybywało tancerzy aż w końcu zabawa rozkręciła się na dobre!! Szkoda było ją kończyć jednak w końcu musieliśmy się pożegnać… z rana trzeba było wstać do szkoły . Natomiast w dniu Walentynek czyli 14 lutego przed udziałem w Mszy Świętej Rekolekcyjnej zebraliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej aby wręczyć walentynki , które uczniowie wrzucali do specjalnej skrzynki.