Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

28 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w oddziale przedszkolnym PSP w Olszanach zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Największą atrakcją tego dnia okazały się piniaty  wypełnione po brzegi słodyczami, które wypożyczyła nam mama Anastazji – Pani Dagmara Łasak, której serdecznie dziękujemy !!! Zabawa wzbudziła pozytywne emocje i była świetną niespodzianką dla przedszkolaków. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się .