Olszany – Grochotów – Turniej Wsi

W sobotnie popołudnie 3 czerwca na boisku sportowym w Olszanach odbył się Turniej Wsi Olszany-Grochotów. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała do późnych godzin nocnych. W organizację festynu bardzo aktywnie włączyła się nasza szkoła. Rodzice naszych uczniów przygotowali wiele pysznych ciast na sprzedaż oraz obsługiwali wiele stoisk, na których można było zakupić różne pyszności oraz napoje – na pewno nikt nie mógł narzekać na mały wybór jedzenia i picia! W czasie turnieju obecni byli wszyscy pracownicy szkoły na czele z panią Dyrektor Marią Karkowską. Nasi uczniowie jak zawsze w czasie takich imprez wystąpili przed publiką, demonstrując pokazy tańców i śpiewu oraz zaprezentowali układ piramid gimnastycznych, za który zebrali burzę oklasków od widowni. Całą imprezę prowadziła niezawodna pani Ela Pienio ze Strzegomskiego Centrum Kultury. Oprócz występów dzieci i młodzieży w czasie trwania turnieju było wiele innych atrakcji takich jak : wielki dmuchany zamek zjeżdżalnia, pojazd wojskowy , którym chętni mogli się przejechać, stoiska z zabawkami i gadżetami dla dzieci. Jednak największą atrakcją okazały się przejażdżki offroadowe  prawdziwymi terenowymi autami, które zostały specjalnie do tego typu wypraw stworzone. Za kierownicami tych terenówek zasiedli doświadczeni kierowcy, którzy biorą regularnie udział w ogólnopolskich rajdach terenowych. Przejażdżki odbywały się po prawdziwym ekstremalnym ternie!! Moc samochodowych atrakcji zapewnił nam Avatar Rally Team za co serdecznie dziękujemy!! Około godziny 20.00 zespół muzyczny zaczął grać największe radiowe przeboje i zabawa zaczęła się na całego!! Wszystkim tym , którzy przyczynili się do organizacji turnieju na czele z Radą Sołecką Olszan bardzo dziękujemy!!…a co najważniejsze pogoda była wymarzona dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili!!