Piąta Gminna Olimpiada Języka Angielskiego

W czwartek 14 grudnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbyła się  V Gminna Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Wzięli w niej udział młodzi reprezentanci wszystkich dziewięciu szkół podstawowych z Gminy Strzegom. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test gramatyczny, rozwiązać zadanie ze słuchu, wykazać się wiedzą na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych, popisać się znajomością zwrotów, które służą do prawidłowej komunikacji. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom kompetencji, a różnice między nimi były niewielkie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy szóstej Zuzanna Czubala, która zajęła piąte miejsce.  Gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów językowych  🙂 !

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz