Piąta Gminna Olimpiada Języka Angielskiego

W czwartek 14 grudnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbyła się  V Gminna Olimpiada Języka Angielskiego Szkół Podstawowych. Wzięli w niej udział młodzi reprezentanci wszystkich dziewięciu szkół podstawowych z Gminy Strzegom. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test gramatyczny, rozwiązać zadanie ze słuchu, wykazać się wiedzą na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych, popisać się znajomością zwrotów, które służą do prawidłowej komunikacji. Wszyscy uczniowie zaprezentowali wysoki poziom kompetencji, a różnice między nimi były niewielkie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy szóstej Zuzanna Czubala, która zajęła piąte miejsce.  Gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów językowych  🙂 !