Piknik rodzinny

10.09 na terenie szkoły odbył się piknik rodzinny w którym wzięli udział wszyscy nauczyciele, dzieci oraz rodzice z naszej szkoły, którzy zdecydowali się przyjść pomimo tego, iż pogoda nie dopisała zbytnio…. ale najważniejsze że nie padało!!….bo w czerwcu deszcz właśnie stanął na przeszkodzie… Piknik rozpoczął się o godzinie 16 i trwał do około godziny 19, a ten czas wypełniły konkurencje sportowe takie jak: skok w dal, bieg na 40 metrów, podciąganie na drążku, chłopcy z klasy III i IV zatańczyli brekdensa, oczywiście były też kiełbaski z grilla i inne smakołyki, a jedną z większych atrakcji była loteria fantowa , którą jak zawsze prowadził p. Grzegorz a można było wygrać w niej bardzo ciekawe nagrody!