Piruety na lodzie 🙂

W środowy poranek 24 lutego uczniowie klas IV-VI udali się na lodowisko do Strzegomia. Dzięki rezerwacji terminu całe lodowisko było przeznaczone tylko dla naszych uczniów, w skutek czego mieli wiele miejsca, żeby udoskonalić swoje łyżwiarskie umiejętności a także je nabyć w przypadku tych, którym jazda na lodzie idzie dość ciężko. Po około godzinie przeznaczonej na szaleństwa na lodzie nasz zespół złożony z : Wiktorii Pawlik, Julki Sposób, Natalki Wór, Fabiana Metelicy i Kuby Wiśniowskiego wziął udział w torze przeszkód, który drużyny z poszczególnych szkół pokonywały na czas w ramach zawodów „Mistrzowie Białego Orlika”. Po ponad godzinnej jeździe na lodzie wszyscy zmęczeni, rozgrzani…. ,co niektórzy poobijani ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.