Początek Roku Szkolnego 2017/2018

W poniedziałek 4 września skończył się czas wypoczynku od szkoły – dobiegły końca wakacje a rozpoczął się nowy Rok Szkolny 2017/2018. W naszej szkole ten dzień rozpoczęliśmy jak corocznie poranną Mszą Świętą w kościele , po którym cała społeczność szkolna zebrała się na boisku przed szkołą, aby oficjalnie zainaugurować jego rozpoczęcie w obecności naszych gości : Księdza Proboszcza Mariana Kujawskiego,  Sołtysa Olszan – Stanisławy Górskiej  , Sołtysa Modlęcina – Krystyny Gielaty wraz z członkiem Rady Sołeckiej Tadeuszem Wątrobą. Po powitaniu oraz przemówieniu pani Dyrektor Marii Karkowskiej oraz pani Sołtys Olszan uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do klas , w których pilnie będą się uczyć przez najbliższe dziesięć miesięcy!! Powodzenia i udanego Roku Szkolnego 2017/2018.