Pogadanka o bezpieczeństwie z Komendantem Policji

W naszej szkole co jakiś czas gościmy osoby , które w trakcie pogadanek z uczniami , wykładów oraz za pomocą prezentacji multimedialnych omawiają kwestie bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Tym razem w czwartek z rana 21 stycznia naszą szkołę odwiedził pan Komendant Policji ze Świdnicy , który na spotkaniu z uczniami ze wszystkich klas omówił kwestie bezpieczeństwa na drodze oraz bezpieczeństwa w sieci . Nasz gość poruszył także problem nagrywania filmów telefonami komórkowymi przez uczniów mających na celu ośmieszenie innych oraz wpływ przesiadywania przed komputerem na dzieci i młodzież. Z całą pewnością pogadanka z panem Komendantem była bardzo ciekawa i pouczająca za co serdecznie dziękujemy!!