Polsko – Belgijska Videokonferencja w PSP Olszany

W dniu 8 stycznia uczniowie z PSP Olszany uczestniczyli w wideokonferencji z uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły Vrije Basisschool Immaculata z Ieper z Belgii. Rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze oraz optymistycznym nastroju. Uczniowie naszej szkoły przedstawili się po angielsku , zaśpiewali piosenkę w języku polskim oraz angielskim a na koniec pożegnali się oraz życzyli sobie – happy new year ( szczęśliwego nowego roku ). Uczniowie ze szkoły z Belgii zaskoczyli nas, ponieważ nauczyli się przedstawiać w języku polskim, następnie zaśpiewali piosenkę w ich rodzimym języku flamandzkim oraz złożyli życzenia noworoczne w języku angielskim. Nasi uczniowie oraz uczniowie  z Belgii wykazali się dużą odwagą oraz umiejętnością komunikacji. Cieszymy się , że możemy współpracować z tak pozytywną szkołą jak nasza :).

Katarzyna Makara – Warachim