Pożegnanie absolwentów

Kiedy uczniowie klas 0-V w naszej szkole cieszyli się z rozpoczętych właśnie wakacji klasa VI oficjalnie postanowiła pożegnać się z nauczycielami oraz pozostałymi pracownikami szkoły zapraszając wszystkich na pożegnalny wieczorek, który rozpoczął się o godzinie 18 na placu zabaw naszej szkoły. Rodzice naszych absolwentów upiekli pyszne ciasta, zakupili różne napoje oraz na grillu przyrządzali pyszne kiełbaski, a punktem kulminacyjnym był pyszny tort śmietankowy, którym wszyscy się zajadali ze smakiem. Na spotkanie stawili się praktycznie wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły, również nie zawiedli rodzice w związku z czym było wesoło i gwarno a spotkanie umilała nam muzyka. Czas jednak szybko płynął i o 21 powoli wszyscy zaczęli się zbierać do domu. Uczniom klasy VI życzymy powodzenia w dalszej edukacji i w życiu osobistym a ich rodzicom dziękujemy za cały trud jaki włożyli przez te 7 lat wspólnej ciężkiej pracy…mamy nadzieję , że było warto!!