Pożegnanie roku szkolnego!

W piątkowy poranek 27 czerwca cała nasza społeczność szkolna obchodziła uroczyście zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Bez wątpienia był to dzień, na który od dawna czekała większość uczniów…. w końcu zaczęły się wakacje!!! Ale zanim wszyscy udaliśmy się na odpoczynek o godzinie 8.00 zebraliśmy się na uroczystej Mszy Świętej w naszym kościele, a następnie udaliśmy się do szkoły, aby tam się pożegnać i życzyć wszystkim wesołych i bezpiecznych wakacji. Zakończenie odbyło się w sali gimnastycznej, gdzie uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią przygotowali  program artystyczny, którym chcieli się z Nami pożegnać zanim już na zawsze opuszczą mury naszej szkoły . W czasie występu została puszczona prezentacja multimedialna , która szybko podsumowała szkolne życie uczniów klasy VI. Po zakończenie programu artystycznego uczniowie klasy I tradycyjnie już pożegnali absolwentów drobnymi upominkami i wierszykami. Ostatnim akcentem tego dnia było otrzymanie  świadectw ukończenia szkoły z rąk pani Dyrektor przez uczniów klasy VI, po którym wychowawcy pozostałych klas wręczyli świadectwa z czerwonym paskiem tym, którzy wyróżniali się w nauce. Po chwili wszyscy uczniowie wraz z przybyłymi rodzicami udali się do swoich klas gdzie otrzymali świadectwa, pozostałe nagrody i pożegnali się z wychowawcami przed udaniem się na wakacje. A już za dwa miesiące spotykamy się ponownie!