Przegląd małych form teatralnych

Po raz pierwszy uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza wzięli udział w Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych zorganizowanym w Strzegomskim Centrum Kultury.

Przegląd teatrzyków odbył się w dwóch kategoriach:

• W dniu 4 kwietnia 2006r. występowały dzieci z oddziału przedszkolnego.
  • 6 kwietnia mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami aktorskimi uczniowie starsi tj. z klasy IV- VI.

Maluchy z naszej szkoły zaprezentowały przedstawienie pt. „Jak rozmawiać trzeba z psem”, które wyreżyserowała Pani Wiesława Sumara. Starsi uczniowie zaprezentowali swój kunszt aktorski w widowisku scenicznym pt. „Pani Twardowska”. Przedstawienie (scenariusz, reżyseria, oprawa muzyczna i dekoracje) przygotowała Pani Magdalena Ciężki. Młodzi aktorzy odgrywali swoje role z wielkim przejęciem i zaangażowaniem. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się naszymi osiągnięciami teatralnymi. Dziękujemy naszym aktorom za godne reprezentowanie szkoły, w przyszłości życzymy im sukcesów na małych i wielkich scenach.