„Randka w ciemno” na Dzień Kobiet !

W poniedziałek 10 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły spotkała się cała społeczność szkolna aby uczcić Dzień Kobiet, który w tym roku wypadł akurat w sobotę w związku z czym Samorząd Uczniowski podjął decyzję aby występ artystyczny  przygotowany na powyższą okazję zaprezentować po weekendzie. Po tym jak wszyscy wygodnie zasiedli na swoich miejscach rozpoczęła się „Ranka w ciemno” , czyli show polegające na wybieraniu partnera na randkę jedynie na podstawie  jego odpowiedzi na zadawane przez wybierającego pytania. Oczywiście nasza szkolna randka w ciemno była z dużym przymrużeniem oka, naszym celem była dobra zabawa i parodia bardzo popularnego kiedyś w telewizji programu pod tym samym tytułem. Kiedy już nasi „randkowicze” zakończyli swój występ chłopcy z klasy VI oraz z klasy III zaprezentowali swoje umiejętności wokalne dedykując piosenki oczywiście wszystkim kobietom!! Po ich występach zostały rozdane pyszne bombonierki zebranym w sali paniom i po chwili rozeszliśmy się do klas. Wszystkim kobietom życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego!!