Rekolekcje Wielkopostne 2014

W dniach 5-8 marca 2014 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych organizowanych przez Parafię św. Trójcy  w Olszanach. Przez  trzy dni spotykaliśmy się z Panem Jezusem na Mszy Świętej i słuchaliśmy nauk. Tegoroczne rekolekcje prowadził ks. Krzysztof  ze Świdnicy. Ksiądz Rekolekcjonista w sposób niezwykle umiejętny i ciekawy przekazywał nam swoja wiedzę i dzielił się swoją wiarą. Jego konferencje trafiały do naszych serc. Uczyliśmy się także co robić, żeby wydawać dobre owoce w swoim życiu. W lepszym zrozumieniu jego słów pomagały nam ciekawe opowieści. Na koniec rekolekcji dzieci podziękowały księdzu Rekolekcjoniście za wygłoszone nauki i wręczyły piękne kwiaty. Rekolekcje uważamy za niezwykle ciekawe i pouczające.