Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 29 lutego do  2 marca 2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w rekolekcjach wielkopostnych. Czas rekolekcji to dobry moment dla każdego chrześcijanina na to, aby się na chwilę zatrzymał oraz zastanowił dokąd zmierza. Pomocą w tym zastanawianiu się były nauki prowadzone przez księdza Grzegorza ze Świebodzic. Przez trzy dni w kościele rekolekcjonista starał się, abyśmy  na swojej drodze życia rozpoznali  Jezusa. W ostatnim dniu  uczniowie mieli możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty  i pojednania. Na zakończenie rekolekcji uczennica klasy IV Zuzanna Czubala podziękowała księdzu rekolekcjoniście  za wygłoszone Słowo Boże, za dobroć i radość, która nam wszystkim towarzyszyła.