Rok Szkolny 2012/2013 rozpoczęty!

No i po wakacjach… tak szybko zleciały… więc teraz pora zabrać się do nauki i pracy ponieważ 3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/2013!! W czerwcu pożegnaliśmy klasę VI a teraz powitaliśmy uczniów klasy I z nadzieją, że szybko się zaaklimatyzują w naszej szkole i będą z chęcią do niej przychodzić! Tradycyjnie pierwszym akordem rozpoczynającego się roku szkolnego była Msza Święta w naszych Kościele , po której wszyscy zebrani udali się na boisko przed szkołą gdzie pani Dyrektor oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. Po krótkim apelu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do swoich klas, aby zapoznać się z planem lekcji. A już na następny dzień wszyscy usłyszeli pierwszy dzwonek!! Zatem udanego roku dla wszystkich!!