Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Dziś po wielu miesiącach w naszej szkole ponownie zaczęło tętnić życie! Wszystko za sprawą rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2020/2021. Oczywiście inauguracja odbywała się w reżimie sanitarnym tak, aby nikogo z przybyłych nie narażać na niebezpieczeństwo.

Pierwszym akcentem dzisiejszego dnia była zgodnie z tradycją Msza Święta w kościele, którą poprowadził oczywiście nasz ksiądz Proboszcz Marian Kujawski. Po modlitwie społeczność szkolna udała się do świetlicy wiejskiej, w której odbyła się dalsza część inauguracji. Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, który życzył wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym oraz powitał nową Dyrektor Szkoły Panią Beatę Ślipko. Nie zabrakło również podziękowań ze strony Burmistrza dla naszej byłej Pani Dyrektor Marii Karkowskiej, która również była wśród nas. Z zaproszonych gości obecna była także Pani Stanisława Górska – Sołtys Olszan oraz Radna Gminy Strzegom, która jak zawsze skierowała do nas kilka ciepłych słów. Po przemówieniach naszych szanownych gości oraz przemowie Pani Dyrektor Beaty Ślipko uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas. A od jutra zaczynamy w końcu lekcje w szkole!!