Rozpoczynamy współpracę z belgijską szkołą podstawową w Ieper !

W miesiącu październiku nasza szkoła nawiązała współpracę ze szkołą podstawową w miejscowości Ieper w Belgii ( Vrije Basisschool Immaculata Ieper ). Celem naszej współpracy będzie nawiązanie przyjaźni oraz kontaktów pomiędzy uczniami naszych szkół. Opiekunem klasy belgijskiej jest pani Delfien Mostaert , która jest wychowawczynią klasy drugiej. Nasza klasa pierwsza w ramach wymiany uczniowskiej na lekcji języka angielskiego przygotowała piękne  listy , które zostały wysłane do dzieci z zaprzyjaźnionej szkoły. W listach uczniowie przedstawili się po angielsku oraz narysowali swoje portrety. 🙂 Już wiemy ,że dzieci z belgijskiej szkoły czekają z niecierpliwością na nasze listy.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz