Rozstrzygnięcie konkursu „Tęcza”

Nadeszło rozstrzygnięcie IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Tęcza”, który w tym roku przebiegał pod hasłem „ Bo patrzeć, a zobaczyć to wcale nie to samo”.

Konkurs przeprowadzony został przy współpracy z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Stowarzyszeniem Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej oraz Komitetem Organizacyjnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Tęcza”. Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów naszej szkoły z klas IV- VI.

Wyniki konkursu są dla nas bardzo radosne. Uczeń klasy V – Damian Roszkowski – za akwarelę „ Kościół Pokoju w Świdnicy” uzyskał III miejsce w województwie dolnośląskim w kategorii szkół podstawowych.

>

Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Wójtowicz – za akwarelę „ Świątynia Wang”, Magdalena Topa- za akwarelę „ Bazylika Mniejsza w Strzegomiu” oraz Gabriela Czekaj za zdjęcia Bazyliki Mniejszej w Strzegomiu.

Laureatom konkursu gratulujemy sukcesów.