Siatkarski maraton

W środę 29 marca w hali strzegomskiego Osir-u odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców i dziewcząt klas Vi klas VI z terenu naszej gminy. W turnieju naszą szkołę reprezentowali : Adam Lubczyński, Wiktor Pączek, Mateusz Wołczański, Oktawian Maciąg w rywalizacji klas V oraz: Fabian Metelica, Jasiu Grabiec, Hubert Pączek i Mateusz Szywała, którzy rywalizowali w konkurencji klas VI. Niestety w żadnej kategorii nie udało nam się stworzyć zespołu dziewcząt..W zawodach drużyny grały w swoich rocznikach każdy z każdym. W rywalizacji klas młodszych do zawodów przystąpiły oprócz naszego zespołu jeszcze trzy drużyny. Nasi chłopcy z klasy V ( grali trójkami) zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając dwa mecze oraz niestety przegrywając swój pierwszy mecz w trzecim decydującym secie co ostatecznie pozwoliło im zająć II miejsce w turnieju zdobywając okolicznościowy puchar!! Nasza drużyna chłopców z klasy VI ( grali czwórkami) również toczyła zacięte i emocjonujące mecze jednak nie rozegrała wszystkich meczów ze względu na konieczny powrót busem do szkoły w związku z czym nie została sklasyfikowana a szkoda ponieważ momentami chłopcy grali bardzo dobrze!!