Siatkówka dziewcząt

W sobotę 29.03.2008r. w sali PSP4 w Strzegomiu odbyły się ponownie zawody sportowe w ramach popularnego cyklu „soboty na sportowo”. Tym razem podobnie jak w poprzednich zawodach rywalizacja dotyczyła piłki siatkowej, ale teraz grały dziewczęta z klas VI…

Oprócz naszej drużyny, której oczywiście nie mogło zabraknąć w turnieju, stawiły się również zespoły z PSP4, PSP2 i PSP3. Nasz zespół składał się z Karoliny Gap i Oli Matuszkiewicz z klasy IV, oraz z Gosi Wojdy i Weroniki Borowiec z klasy VI. 


Ostatecznie nasze dziewczyny zajęły niestety ostatnie miejsce, chociaż z meczu na mecz grały coraz lepiej, jednak tym razem okazało się to za mało na koleżanki z innych szkół, które dysponowały lepszymi warunkami fizycznymi, były starsze ( Karolinka i Ola były najmłodsze w turnieju) i mimo wszystko posiadały większe umiejętności. Jednak jak zawsze to nie wynik jest najważniejszy ale dobra zabawa oraz aktywność ruchowa, która przecież jest tak ważna dla młodego organizmu!! Następnym razem powinno być jednak lepiej!

Powiązane treści

Udostępnij

Ostatnie artykuły

Skip to content