„Śnieżne szaleństwo” uczniów z Olszan

W sobotę 18 lutego 2012r. odbyła się  jednodniowa wycieczka na sanki do Andrzejówki. Wzięło w niej udział 43 uczniów z naszej szkoły oraz 6 opiekunów. Zimowa aura dopisała i było mnóstwo śniegu. Jazda na sankach, jabłuszkach i workach z sianem była wspaniałą rozrywką nie tylko dla dzieci, ale i ich opiekunów. Po zabawach na śniegu udaliśmy się do pobliskiego schroniska na gorącą czekoladę i ciepły posiłek. Gdy nabraliśmy sił, znów udaliśmy się na stok…

Po 4 godzinnej zabawie na świeżym powietrzu, z uśmiechami na twarzach, dotlenieni a niektórzy kompletnie przemoczeni ruszyliśmy w drogę powrotną. Dzieci wysiadające z autobusu pytały o kolejny wyjazd. To znak dla organizatorów, że wszystko się udało. W tym miejscu pragniemy podziękować sponsorom wycieczki: Sołtysowi wsi Olszany Panu Ireneuszowi Biernatowi oraz Radnemu wsi Olszany Panu Janowi Figurakowi. Dzięki ich wsparciu finansowemu oraz okazywanej na wiele innych sposobów życzliwości dzieci z naszej szkoły mogły aktywnie i zdrowo spędzić wolny czas.