SPOTKANIE Z CIEKAWYM CZŁOWIEKIEM!!

W dniu 5 marca odwiedził naszą szkołę sławny artysta oraz mówca motywacyjny Mariusz Kędzierski. Pan Mariusz to artysta bez rąk, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, jego prace oraz przemówienia motywacyjne pokochali ludzie na całym świecie. Z wielkim wzruszeniem oraz skupieniem wysłuchaliśmy historii pana Mariusza. Po wywiadzie, który przeprowadziły Nadia Figurak oraz Zuzanna Czubala, artysta wybrał najładniejsze portrety  własnej osoby narysowane przez uczniów naszej szkoły . I miejsce zajęła Natalia Sudoł z kl.5 , której pracę pan Mariusz dostał na pamiątkę wizyty w naszej szkole. Po konkursie Nikola Kędroń, Zuzanna Czubala oraz Nadia Figurak zaprezentowały dwa tańce, po których uczniowie dostali autografy oraz mogli zrobić sobie zdjęcie z artystą. Pan Mariusz udowodnił nam, że niemożliwe nie istnieje. Swoją postawą uświadomił uczniom ,że warto podążać za marzeniami , realizować je i nie poddawać się , mimo wielu trudności napotykanych po drodze w naszym życiu.