„Sprawny dolnoślązaczek”

13 kwietnia na hali OSIR-u w Strzegomiu odbyły się  III zawody sportowo-rekreacyjne z  cyklu „Sprawny Dolnoślązaczek”. Tak ja w poprzednich edycjach uczniowie klas IV brali udział w konkurencjach sprawnościowych ( wyścigach rzędów), natomiast z klas V i VI każda szkoła wytypowała po 3 osoby, które brały udział w konkursie plastycznym na temat sportu ( klasy V ), a reprezentanci klas VI zmierzyli się w konkursie wiedzy na temat sportu i rekreacji…

Do zawodów przystąpiło osiem szkół z naszej gminy w tym oczywiście jak zawsze nasza, którą reprezentowali z klasy IV : Paulina Łabędzka , Jesica Kaspera, Dominika Roszkowska, Natalia Greń, Ala Smoleń, Karol Wójcik, Krystian Wór, Jurek Imiołek, Marcin Zarębski oraz Bogdan Kowalczuk, z klasy V w konkursie plastycznym udział wzięły: Kamila Krawczyk, Dominika Krzyżak oraz Sara Wiśniowska, natomiast w konkursie wiedzy o sporcie reprezentowali nas : Mariusz Krzyżak, Adrian Majecki oraz Adrian Gruszecki. Ostatecznie nasza szkołą zajęła V miejsce, a na wynik każdej ze szkół składały się punkty zdobyte w poszczególnych konkurencjach sportowych, konkursie plastycznym oraz konkursie wiedzy. Całe zawody dostarczyły ogromnej ilości emocji zebranej publiczności na hali, oraz wszystkim tym którzy bezpośrednio ze sobą rywalizowali. A już za rok pewnie spotkamy się ponownie!!