Sprzątamy naszą wieś !!

W dniach od 4 do 9 kwietnia 2016 r. odbyła  się „ Wiosenna akcja sprzątania gminy Strzegom”, której organizatorem jest burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta. Uczniom naszej szkoły leży na sercu czystość naszej gminy,  dlatego również przyłączyliśmy  się do tej akcji. 8 kwietnia  uczniowie otrzymali odpowiednie środki ( worki i rękawice) i pod opieką  nauczycieli wyruszyli w różne strony Olszan, aby przyczynić się do wzrostu czystości porządku wioski.   Uczniowie  kl. I i kl .III posprzątali plac przy szkole. Po dwóch godzinach widać było efekty pracy w postaci wypełnionych worków. Wybrane przez nauczycieli i  uczniów tereny zostały posprzątane, a wory śmieci przygotowane do wywózki przez Zakład Usług Komunalnych w Strzegomiu.