Sprzątanie świata

16.09 uczniowie naszej szkoły wraz ze swoim wychowawcami po raz kolejny wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Posprzątane zostały tereny w pobliżu szkoły, stary cmentarz, duże boisko sportowe, droga w kierunku Stanowic oraz Świebodzic. Uczniowie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i uzbierali bardzo dużo śmieci, dzięki nim chociaż przez chwile był porządek… pytanie jak długo?….Dla nas wszystkich: uczniów, rodziców, nauczycieli i innych ludzi „sprzątanie świata” powinno być codziennie…. czyż nie żyłoby się nam wszystkim lepiej?

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz