Sukces Antka!

W piątek 29 marca 2019 roku, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I- III. W konkursie wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół podstawowych Gminy Strzegom.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Kurczak z klasy III oraz Antoni Nowak, uczeń klasy I, który osiągnął wspaniały sukces zdobywając III miejsce. Dziękujemy naszym uczniom za wspaniałą recytację i zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz