Sukces naszych piłkarzy!

12.04.2008r. w hali OSIR-u w Strzegomiu odbyły się ponownie zawody sportowe w ramach popularnego cyklu „soboty na sportowo”. W sobotni ranek uczniowie rywalizowali w piłce halowej i to zarówno dziewczęta (z klas V i VI) jak i chłopcy (klasy V)…

Niestety w piątek okazało się, że nasza drużyna dziewcząt nie pojedzie na zawody, ponieważ z pięciu dziewczyn, które chciały reprezentować naszą szkołę, dwie nie mogły jechać, w związku z czym nie mogliśmy wystawić drużyny dziewcząt ( żeby grać, zespół musiał się składać z 5 zawodniczek ). Tak więc pojechali tylko chłopcy w składzie: Adrian Konieczny, Mateusz Lubczyński, Kuba Komornicki, Rafał Mielcarek i Janusz Kuriata.

W rozgrywkach chłopców wzięło udział sześć drużyn, oprócz nas: PSP2, PSP3, Goczałków, Jaroszów i Kostrza. Nasi chłopcy rozpoczęli od zwycięstwa z uczniami z Kostrzy 2-0, następnie po bardzo złym meczu gdzie praktycznie sami strzelili sobie wszystkie bramki przegrali 0-4 z PSP2, na szczęście w kolejnym meczu się zrehabilitowali i pokonali uczniów z Jaroszowa 3-2, następnie przegrali z uczniami z Goczałkowa 1-2, by w ostatnim meczu pokonać zespół PSP3 2-1. Najlepszym strzelcem naszego zespołu był Janusz Kuriata. Całe zawody wygrali chłopcy z Goczałkowa a drugie miejsce zajął zespół z……Olszan!!! Więc naszym piłkarzom należą się wielkie brawa!!!, tym bardziej, że w naszym zespole było trzech czwartoklasistów.