Sukces Piotra Narynieckiego!!

W listopadzie 2016r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Strzegomiu ogłosiła Gminny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I- III w Ramach Obchodów Roku Sienkiewiczowskiego. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do czytania i poznawania twórczości literackiej H. Sienkiewicza, uczczenie ważnych rocznic przypadających w 2016r: 170 rocznicy urodzin, 120 rocznicy pierwszego wydania Quo Vadis i 100 rocznicy śmierci Henryka Sienkiewicza oraz integracja środowiska lokalnego.W konkursie plastycznym wzięli udział uczniowie z klas I- III szkół podstawowych gminy Strzegom: PSP nr 3, PSP nr 4, PSP Kostrza, PSP Goczałków, PSP Jarosów.  Jednak to nasz uczeń klasy II, PIOTR NARYNIECKI  przygotował najlepszą i najpiękniejszą pracę konkursową pt. „W pustyni i w puszczy” i zajął I miejsce!!! SERDECZNIE GRATULUJEMY!

mgr Klaudia Pantal