Świąteczny Jarmark

14 grudnia w sobotnie popołudnie w świetlicy wiejskiej w Olszanach odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez szkołę w Olszanach. Dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i uczniów w czasie Jarmarku można było zakupić przepiękne stroiki świąteczne napić się kawy, herbaty oraz zjeść pyszne ciasto.

Rada rodziców zorganizowała również licytację specjalnie przygotowanych na ten cel ozdób świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na organizację zabawy choinkowej oraz Dnia Dziecka. Na naszą imprezę zostali zaproszeni sponsorzy szkoły, dzięki którym mamy środki na realizację różnych celów w czasie roku szkolnego oraz wakacji. Na Jarmarku obecna była pani Sołtys oraz Radna Gminy Strzegom Stanisława Górska oraz Sołtys Modlęcina pani Krystyna Gielata. Dla naszych zaproszonych gości uczniowie przygotowali występ jasełkowy , który poprzedził licytację ozdób świątecznych a dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały taniec w przebraniach Mikołaja. Nasza Jarmark wszystkim przybyłym bardzo się spodobał, zarówno występy uczniów jak i stoły przyozdobione w piękne kolorowe stroiki świąteczne spowodowały że wszyscy poczuliśmy klimat zbliżających się świąt!