Świąteczny Kiermasz Wielkanocny

W sobotnie popołudnie 24 marca w świetlicy wiejskiej w Olszanach odbył się organizowany przez naszą szkołę Kiermasz Wielkanocny, który był poprzedzony występem uczniów z klas 0-III. Młodzi aktorzy na scenie wprowadzili nas pięknie w klimat Świąt Wielkanocnych swoją opowieścią o Jezusie i w pełni zasłużenie zebrali burzę oklasków od wszystkich zebranych! Po części artystycznej pani Sołtys Stanisława Górska skierowała do nas kilka słów i życzyła wszystkim Wesołych Świąt, do których oczywiście przyłączyła się również pani Dyrektor Maria Karkowska. Na kiermaszu wszystkie stoiska wyglądały pięknie , świątecznie i wiosennie , każdy mógł zakupić na stół wielkanocny różnego rodzaju stroiki, pisanki oraz pyszne ciasta. W tym roku poszczególne klasy zjednoczyły siły i w przeciwieństwie do lat ubiegłych nie miały osobnych stoisk tylko stworzyły jedno duże jako PSP Olszany. Kiermasz był jak zawsze bardzo udany i w szczególności należy podziękować mamą naszych uczniów, które jak zawsze świetnie się spisały, ponieważ bez Ich pomocy przeprowadzenie kiermaszu byłoby utrudnione. Kiedy kupujący zakupili już produkty z kiermaszu ponownie zasiedliśmy przed sceną , na której przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Oliwia Roszkowska losowała nagrody dla tych , którzy wykazali się dobrocią serca i wspaniałym gestem wspomogli Olę zakupując specjalną cegiełkę, która wspomoże Jej leczenie.