Święto Babć i Dziadków

Dnia 15 lutego odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, które przygotowali uczniowie klasy I z PSP Olszany. Po przywitaniu zaproszonych gości uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech , radość, łzy wzruszenia i szczęścia. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom drobne własnoręcznie wykonane upominki wręczone przez wnuków i wnuczki…

Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami. Nie obyło się także bez tańców wnucząt z babciami i dziadkami. Najbardziej spodobały się wszystkim zebranym „kaczuszki” w wykonaniu dzieci. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej , miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Uczniowie klasy I z wychowawcą