Święto Kobiet!!

Jak co roku 8 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z  okazji Dnia Kobiet i  podobnie jak poprzednie była organizowana z Radą Sołecką, a odbyła się jak większość uroczystości szkolnych w sali wiejskiej. Na scenie zaprezentowali się uczniowie w różnego rodzaju sytuacjach scenicznych zaczynając od aktorstwa poprzez tańce, modeling  a kończąc na śpiewie.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie w skeczach specjalnie przygotowanych na ten dzień, po nich na scenie pojawili się chłopcy tańczący breakdance oraz uczniowie z klasy III w pokazie mody…..  zdecydowanie przeważały okrycia wiosenne jako że ta pora roku już tuż tuż…po emocjach związanych z modelingiem przyszła pora na taniec dziewcząt z koła tanecznego. Jako następni zaprezentowali się uczniowie z koła wokalnego…. oczywiście w piosenkach…. a na koniec części artystycznej chłopcy wystąpili w specjalnym tańcu dla wszystkich pań…tych mniejszych i tych trochę większych… śmiechu było co nie miara !!…Po emocjach scenicznych Panowie z Rady Sołeckiej zaprosili wszystkie zebrane panie i dzieci na pyszne ciasto oraz kawę i herbatę. I tak minęło już nam kolejne święto wszystkich pań…… a za rok ponownie się spotkamy… również 8 marca!!