Święto Pluszowego Misia 🙂

We wtorek 25 listopada 2014 r. w oddziale przedszkolnym w naszej szkole obchodziliśmy „Święto Pluszowego Misia”. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie przyniesione przez dzieci z domu. Po śniadaniu wszystkie dzieci zebrały się w sali i rozpoczęły wesołą zabawę, która rozpoczęła się od magicznego powitania wszystkich misiów. Następnie dzieci opowiadały o innych bajkowych misiach, które są wszystkim dobrze znane. Były także tańce z maskotkami, zabawa „niedźwiadek”. Dzieci wykonały pięknego „Misia Dziwaczka”, którego wymyśliły same. Na słodkie dowidzenia częstowały się herbatnikami z modem oraz malowały obrazki z wesołym misiem. Ostatnim punktem spotkania z Pluszowym Misiem była pamiątkowa fotografia z naszym gościem panią Dyrektor Marią Karkowską . Dzieci chętnie pozowały do zdjęcia, na którym gościły wszystkie zaproszone misie. Uroczystość przygotowała Agnieszka Chmielewska wychowawcy klasy „0”.

Agnieszka Chmielewska