Święto pracowników naszej szkoły!

13 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji przypadającego w dniu 14 października Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie z klas III – VI pod okiem nauczycieli przygotowali występ, który miał na celu podziękowanie pedagogom oraz pracownikom naszej szkoły za trud włożony w pracę. Część artystyczna składała się z piosenek, historyjek na wesoło z życia szkoły oraz z oceny pracy nauczycieli , oczywiście z przymróżeniem oka. Na uroczystości była obecna również pani Sołtys oraz Radna Gminy w jednej osobie czyli Stanisława Górska, która skierowała do nauczycieli i wszystkich obecnych bardzo mądre życiowe przesłanie skłaniające do refleksji. Po uroczystości wszyscy rozeszli się do klas i życie szkolne w tym dniu toczyło się już tak jak zwykle.