Święty Mikołaj w Explorer Park!

6 grudnia jest dla każdego dziecka dniem szczególnym , ponieważ właśnie w tym dniu do grzecznych dzieci przychodzi Święty Mikołaj!! Uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami , żeby się z Nim spotkać wybrali się aż do Wałbrzycha do Explorer Park – czyli parku nauki i techniki, w którym każdy może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy głównie z zakresu matematyki , przyrody oraz techniki. Na początku spotkania zebraliśmy się wszyscy na „widowni” aby wysłuchać pani, która opowiadała nam wiele ciekawostek oraz zaprezentowała jak ze specjalnych deseczek można zbudować bardzo wytrzymały most… i właśnie w tym czasie kiedy wszyscy słuchali pani zawitał do nas nagle Święty Mikołaj, który pozostał z nami do końca pobytu, doradzając naszym uczniom jak rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. W samym parku nauki i techniki każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, gdyż były tam różnego rodzaju atrakcje naukowe , które umożliwiły naszym uczniom poznanie i zrozumienie wielu zagadnień matematycznych i przyrodniczych. Po czasie wolnym przeznaczonym na swobodne korzystanie z atrakcji znajdujących się w obiekcie przyszła pora na lekcję matematyczno-przyrodniczą, która okazała się być dla wszystkich bardzo ciekawa i pouczająca. Ostatnim akcentem naszego pobytu w Explorer Parku było rozdanie paczek naszym uczniom przez Świętego Mikołaja!! W drodze powrotnej udaliśmy się jeszcze do Mc Donalda, po czym wróciliśmy wszyscy zadowoleni z wizyty w Explorer Parku i najedzeni pysznościami z Mc Donalda pod szkołę… lekcji oczywiście już nie było w tym dniu.