Szaleństwa w JumpWorld we Wrocławiu

Z powodu zbliżającego się zakończenia roku szkolnego uczniowie naszej szkoły z klas IV-VI udali się na szkolną wycieczkę do Wrocławia by zaszaleć w  Jump World czyli Parku Trampolin , które jest wprost wymarzonym miejscem do szaleństw dla dzieci i młodzieży. Wyjazd odbył się 19 czerwca o godzinie 8.30 spod naszej szkoły , a od godziny 10.00 do 12.00 uczniowie mogli fruwać , skakać , robić salta i przeróżne powietrzne akrobacje pod okiem instruktorów dbających w parku o bezpieczeństwo dzieci. Co niektórzy już po godzinie intensywnych skoków mieli dość…jednak szybka regeneracja młodego organizmu spowodowała, że po chwili wracali już do zabawy! Oprócz wolnych trampolin i miejsc do skoków w parku znajduje się też boisko do gry w siatkówkę , koszykówkę i piłkę nożną co potęgowało tylko wśród naszych uczniów ochotę do wygłupów. Po dwóch godzinach intensywnego wysiłku, wszyscy zmęczeni i uśmiechnięci udaliśmy się uzupełnić energię do ulubionej dziecięcej restauracji . Pod szkołę dojechaliśmy o godzinie 14.30 i sądząc po minach uczniów wszyscy byli bardzo zadowoleni – to był dzień pełen atrakcji!!